Дауні-молодший оцінив шанси на повернення до ролі Залізної людини

Дауні-молодший оцінив шанси на повернення до ролі Залізної людини

Виконавець ролі Залізної Людини в фільмах кіновсесвіту Marvel актор Роберт Дауні-молодший в бесіді з ведучим подкасту SmartLess Джейсоном Бейтманом в черговий раз підтвердив, що виконав всі свої зобов’язання за контрактом між ним і Marvel Studios.

На питання, як він примудряється поєднувати сім’ю і роботу в супергеройських фільмах, актор відповів, що для нього все закінчено. Смерть його персонажа в «Месники: Фінал» стала фіналом і для роботи актора в рамках кіновсесвіту.

Однак залишилося невідомим, чи мається на увазі його участь в головних ролях або ж будь-яка участь у фільмах Marvel. За непідтвердженою інформацією, в одній зі сцен фільму «Чорна вдова» з’явиться Тоні Старк. Втім, за іншими чутками це може бути вирізана сцена з фільму «Перший месник: Протистояння», вставлена ​​в новий фільм.

Кіновсесвіт Marvel своїм успіхом багато в чому зобов’язаний Тоні Старку / Залізній Людині. А Роберт Дауні-молодший завдяки цій ролі став одним з найбільш високооплачуваних акторів у Голлівуді. Фільм «Месники: Фінал» посів перше місце в списку найкасовіших фільмів за всю історію кінематографа і встановив ряд інших рекордів.

Поділитись