Том Круз виконав складний трюк для фільму “Місії: нездійсненна 7”

Том Круз виконав складний трюк для фільму “Місії: нездійсненна 7”

Робота над черговою частиною «Місії: нездійсненна» триває – на цей раз знімальна команда на чолі з Томом Крузом і режисером Крістофером МакКуоррі вирушила до Норвегії.

Протягом декількох тижнів в скелястій місцевості губернії Мере-ог-Ромсдал спеціально для фільму зводився величезний трамплін, а тепер він був випробуваний: осідлавши мотоцикл, Круз зістрибнув в прірву, слідом за чим послідувало приземлення за допомогою парашута. Згідно з наявними даними, все відбувалося на висоті 1200 м над рівнем моря.

Як стало відомо зі слів очевидців, Круз повторив стрибок кілька разів. Зйомки велися паралельно з вертольота і дрона. Крім членів знімальної команди, поряд з місцем дії виявилася група фанатів Круза і «Місії: нездійсненна». Після закінчення роботи актор особисто пішов привітати шанувальників, але при цьому він був змушений зберігати дистанцію, як того вимагають протоколи безпеки в зв’язку з пандемією.

Цікаво, що на місце зйомок Круз прибув теж не просто так, а будучи за штурвалом особистого вертольота. Відповідну ліцензію пілота актор отримав ще два роки тому, коли велася підготовка до виробництва «Місії нездійсненна: Наслідки».

Що до майбутньої сьомий частини франшизи, то її реліз заплановано на 18 листопада 2021 року.

Поділитись