Бредлі Купер розповів про важкий догляд за 80-річною матір’ю на карантині

Бредлі Купер розповів про важкий догляд за 80-річною матір’ю на карантині

Після розставання з моделлю Іриною Шийкою Бредлі Купер знову став одним з найбажаніших чоловіків Голлівуду, але мисливцям за його серцем доведеться притримати коней як мінімум до повного закінчення пандемії коронавірусу.

В одному з недавніх інтерв’ю актор розповів, як проводив час на карантині і довів, що для нього сім’я завжди буде на першому місці.

Купер розповів, що відразу після того, як окремі спалахи захворювань по всьому світу все ж були визнані пандемій, він самоізолювався разом з мамою, донькою і двома собаками. «Ми не виходили з дому», – підкреслив актор, а потім пояснив, що його мамі ось-ось виповниться 80 років, і той факт, що вона і так знаходиться в зоні ризику, посилюється важким фізичним станом. «У неї колостома, так що я не можу нікого пускати в будинок. І я сам не можу вийти з дому, тому що якщо вона заразиться, все буде скінчено», – поділився Бредлі.

Але хоч здоров’я його мами і правда викликає побоювання, Купер все ж зумів знайти в вимушеному карантині і позитивні риси. Він розповів, що його сім’я живе в «маленькому будинку», у якого є задній двір, так що вони не втратили прогулянок і активності на свіжому повітрі. Також актор зізнався, що йому довелося буквально відчути себе вихователем дитячого садка, постійно розважаючи дочка Леа.

Зараз Купер вже починає потихеньку виходити в люди – недавно його помітили на знімальному майданчику безіменного фільму Пола Томаса Андерса, дія якого розгортатиметься в 70-х роках минулого століття. Очікується, що стрічка вийде на екрани в наступному році.

Поділитись