У США виставили на продаж будинок голлівудського продюсера Найла Найамі

У США виставили на продаж будинок голлівудського продюсера Найла Найамі

У найпрестижнішому районі американського Лос-Анджелеса на вершині одного з його пагорбів знаходиться особняк The One.

Він побудований на замовлення голлівудського продюсера Найла Найамі. Майже з усіх вікон величезного будинку відкривається вид на хмарочоси міста Ангелів і Тихий океан.

В особняку площею майже 10 тис. квадратних метрів – 42 ванні кімнати, 4 басейни. При цьому господар будинку запевняє, що якщо новому власнику буде мало такої кількості басейнів, то за бажання можна викопати ще три.

Також у будинку є 5 ліфтів, боулінг, нічний клуб та велике приміщення для проведення заходів. Гостей можна розмістити в 21 спальнях, при цьому площа найбільша – понад 500 квадратних метрів.

Господар розповідає, що при розробці дизайну планувалося, що в одній із стін головної спальні буде акваріум із медузами. Але від ідеї він відмовився. Натомість втілив у життя інші – кінотеатр на 45 посадкових місць, spa-центр, гараж на 30 автомобілів.

Інтер’єр виконаний у спокійних відтінках кольору. На стінах – твори сучасного мистецтва. Вся прибудинкова територія укрита штучним газоном, а навколо вілли є рів, наповнений водою.

Будівництво почалося в 2013 році, і поки велися роботи, в Лос-Анджелесі ввели обмеження на площу мегаособняків, що будуються. Так що The One – єдина у своєму роді вілла, яка не має конкурентів, як в аспекті площ, так і в аспекті ціни.

Приємним бонусом потенційні покупці вважають сусідство з Ілоном Маском та Дженніфер Еністон.

Поділитись