Ранчо «Неверленд», що належало Майклу Джексону, продано за $ 22 млн

Ранчо «Неверленд», що належало Майклу Джексону, продано за $ 22 млн

Каліфорнійське ранчо «Неверленд», яке раніше належало королю поп-музики Майклу Джексону, було продано за $ 22 млн, повідомляє The Wall Street Journal.


Видання зазначає, що новим власником маєтку став мільярдер Рон Беркл, який в 2000-х був радником музиканта з ділових питань.

За довгі роки вартість ранчо помітно зменшилася. У 2015 році «Неверленд» був виставлений на продаж за $ 100 млн, і кілька років ця пропозиція була незатребуваним. У 2019 м ділянку придбали за $ 31 млн.

У 1987 році Джексон купив ранчо за $ 19,5 млн і перейменував його в «Неверленд» на честь казкової країни з творів про Пітера Пена. Він побудував на його території величезна кількість атракціонів і зробив відкритим для відвідувань. Через 20 років музикант був змушений продати ділянку за $ 22,5 млн через борги.

20 грудня стало відомо, що спадкоємці Майкла Джексона виграли апеляційний позов проти телеканалу HBO, котрий випустив в 2019 році документальний фільм «Залишаючи Неверленд». У картині двоє чоловіків – Уейд Робсон і Джеймс Сейфчак – розповіли, що нібито піддалися сексуальному насильству з боку артиста.

Поділитись