«У неї був негативний досвід»: інсайдер розповів про особисте життя Холлі Беррі

«У неї був негативний досвід»: інсайдер розповів про особисте життя Холлі Беррі

Володарка премії «Оскар» і енергійною харизми Холлі Беррі тривалий час уникала романтичних відносин.

Друзі говорили про важкому досвіді минулих романів, сама Холлі вважала за краще відмовчуватися або жартами.

Ситуація змінилася цієї осені і пройшла кілька етапів Instagram-інтриги. Спочатку 50-річна Холлі натякала на завершення одиночного етапу свого життя без будь-яких подробиць. Потім зірка стверджувала, що знайшла упевненість: «Тепер я точно знаю, що знайшла потрібну людину». Нарешті, в жовтні Беррі анонсувала «гарячу фотографію разом зі своїм чоловіком, який привітає мене з Днем народження по-чоловічому», і не обдурила … але і не внесла ясності.

На знімках місячної давності в одному з фешенебельних готелів Лас-Вегаса Беррі дійсно зображена разом з чоловіком, та ще в ліжку! Однак в кадр потрапили лише стрункі ніжки Холлі, переплетені з ногами поки що анонімного щасливчика.

Нарешті, в листопаді зірка оголосила, що надзвичайно щаслива зі співаком Ваном Хантом, і виклала спільну фотографію. Близький друг яскравої пари (на правах анонімності) заявив виданню Us Weekly: «Ван Хант чудовий і турботливий чоловік … він знову навчив Холлі любити і бути коханою, він переламав її негативний досвід і хімія їхніх стосунків просто зашкалює, особливо коли відчуваєш цю любов поруч».

Поділитись