Лів Тайлер повернулася в Англію до чоловіка після чуток про розлучення

Лів Тайлер повернулася в Англію до чоловіка після чуток про розлучення

У 2017 році Лів Тайлер вирішила почати нове життя зі своїм коханим Дейвом Гарднером і переїхала до нього в Англію з США.

З тих пір актриса рідко поверталася до рідного Нью-Йорк і багато часу проводила з родиною. Але в цьому році Лів разом з двома дітьми відправилася в Лос-Анджелес на цілих два місяці. Зірка пропустила день народження Дейва, але записала для нього відео, в якому з’явилася без обручки. Це спровокувало чутки про те, що у відносинах зірок все не так гладко.

Але потім один пари спростував ці чутки і пояснив, чому Тайлер не було вдома два місяці: Лів поїхала подивитися на дитину своєї сестри. Але, оскільки вона і Дейв не одружені, його не пустили в країну з-за коронавируса.

А недавно в Instagram Дейва з’явилися фотографії з Лулою та Сейлор – його з Лів дітьми, які їздили з мамою в Лос-Анджелес. Як виявилося, актриса повернулася додому минулого тижня і тепер надолужує тижні розлуки з коханим.

Тайлер і Гарднер виховують чотирьох дітей: 4-річну Лулу Роуз, 5-річного Сейлора Джина, а також двох дітей від своїх попередніх партнерів. У Лів є 15-річний син Майло від шлюбу з музикантом Ройстоном Ленгдоном, а Дейв виховує 12-річного Грея від першої дружини.

Поділитись