Джастін Бібер зізнався, що думав про суїцид в минулому

У документальному проекті Justin Bieber: Next Chapter співак зізнався, що в минулому відчував «постійний біль», який доводив його до думок про суїцид.


«Був час, коли я був дуже суїцидально налаштований. Я думав: ця біль коли-небудь пройде? Це було стабільний стан, біль була постійною. Я просто страждав. І думав, що краще б я не відчував цього всього», — поділився 26-річний Джастін.

Співак звернувся до шанувальників, які зіткнулися з подібними почуттями, і порадив їм не мовчати. «Я хочу підбадьорити людей. Якщо ви відчуваєте себе самотніми — говорите про це. Говоріть вголос. У цьому свобода. Я б міг уникнути всієї цієї болю», — зазначив Бібер.

Про свою самотність Джастін розповів в недавній пісні Lonely ( «Самотній»). Трек оповідає про хлопчика, який дорослішав у всіх на виду, рано пізнав багатство і славу, але в підсумку залишився самотнім. «Мені було важко слухати цю пісню, тому що ці етапи життя були дуже складними. Але коли я її заспівав, я зрозумів, що цим треба поділитися. Я зрозумів, що всі ми часом відчуваємо себе самотніми. Мені здається, в моєму становищі показати свою вразливість — це сильний крок», — коментує Бібер нову пісню. Він уже випустив на неї кліп, в якому юного Джастіна зіграв 14-річний актор Джейкоб Рабле.

Після прем’єри документального фільму Бібер зазначив в Instagram, що тепер відчуває себе набагато краще: «Останні 8 місяців були часом зростання. Я здоровий і щасливий».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,