Кейт Бекінсейл, Джонні Депп, Сієнна Міллер вийшли на червону доріжку після пандемії

Знаменитості блиснули на щорічному балу Monte-Carlo Gala for Planetary Health.

Килимові доріжки поступово повертаються на тлі пандемії і навіть не в віддаленому форматі. Вчора в Монако відбувся щорічний бал Monte-Carlo Gala for Planetary Health, який зібрав безліч знаменитостей.

Серед гостей заходу були Джонні Депп, Кейт Бекінсейл, Сієнна Міллер, Хелен Міррен і її чоловік Тейлор Хекфорд, Мейсі Вільямс і її бойфренд Рубен Селбі, Ребел Вілсон і її новий бойфренд Джейкоб Буш, Енді Гарсія, Стінг, моделі, дизайнери, світські левиці і інші. Всі зірки були в масках, але багато хто знімав те їх для фотозйомки.

Бал Monte-Carlo Gala for Planetary Health організований фондом князя Монако Альбера II. У цьому році він присвячений океану, Землі і людства. Він пройшов в середу, 24 вересня, на терасах театру Опера Монте-Карло. Традиційно на бал запрошують відомих філантропів, інфлюенсерів, художників і артистів, великих інтелектуальних і наукових діячів.

Почесним гостем цього року став співак Стінг. Після Леонардо ДіКапріо, Орландо Блума і Роберта Редфорда Стінг, володар 17 премій «Греммі», в цьому році отримав визнання за внесок в збереження планети і корінних громад.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,