Ніколь Кідман заборонила дітям користуватися Instagram

Ніколь Кідман заборонила дітям користуватися Instagram

Сама актриса користується соцмережами, але не вважає себе фанаткою «технологій».


53-річна Ніколь Кідман стурбована тим, який вплив чинять соціальні мережі на дітей і підлітків, тому своїм молодшим дочкам – 9-річної Фейт і 12-річної Сандей – актриса не дозволяє заводити Instagram.

В інтерв’ю Loose Women Ніколь сказала:

Я сама не особливо розбираюся в нових технологіях. Складно стежити за цим і залишатися в темі. Я не дозволю моїм дітям завести Instagram. Хоча мою 12-річну прямо тягне туди. Я думаю, багато батьків мене зрозуміють. Я вважаю, що головне – це підтримувати самооцінку дітей і їх впевненість в собі. Направляти їх, але не зловживати владою. Дозволяти їм робити помилки, падати і при цьому не заважати їм переживати біль. Дуже багато важливих моментів [у вихованні]. Але перш за все це радість. Це таке задоволення – спостерігати, як ростуть ці маленькі жінки. Я кожен день відкриваю в них щось нове для себе. І це мені подобається.

З 2006 року Ніколь Кідман одружена з кантрі-музикантом і співаком Кітом Урбаном. Фейт і Сандей – їх загальні дочки, крім них у Ніколь також є двоє дорослих дітей від Тома Круза – Ізабелла і Коннор.

Раніше в інтерв’ю Кідман відзначала, що під час карантину присвятила себе материнству:

Я повністю присвятила себе материнським справах, це прекрасна річ. Мені це багато дає. Але і тобі самій при цьому доводиться багато давати. У мене дві дочки, а це вже особлива форма материнства. Ти повинна бути з ними 24/7. Тому що зараз ми ще й на домашньому навчанні. Діти сидять вдома, але тобі доводиться їх навчати. І стикатися з усіма їхніми емоціями.

Поділитись