Меган Маркл відмовилася їхати на похорон принца Філіпа

Меган Маркл відмовилася їхати на похорон принца Філіпа

39-річна герцогиня Сассекська Меган Маркл відмовилася їхати на похорон принца Філіпа.

Нагадаємо, що герцог Единбурзький і чоловік королеви Великобританії Єлизавети II відійшов у кращий світ напередодні, всього два місяці не доживши до 100-річного ювілею. Наступного тижня відбудеться церемонія прощання з монарших осіб, де мають зібратися всі члени королівської сім’ї.

Незважаючи на те, що принц Гаррі з Меган Маркл переїхали в США і останнім часом знаходяться не в найкращих стосунках з короною, всі чекали їх приїзду на похорон. І дійсно, чоловік Маркл почав збиратися додому – за чутками, вже в найближчі години він вилетить до Лондона.

«Він сказав, що хоче бути з усіма і вже домовився про повернення додому», – розповіло джерело, знайоме з ситуацією, якого цитує британський таблоїд The ​​Sun.

А ось Меган Маркл до Великобританії не полетить, незважаючи на ситуацію, що склалася. Актриса пояснила це тим, що знаходиться на останніх термінах вагітності, і тривалі трансатлантичні перельоти можуть не кращим чином позначитися на здоров’я майбутнього малюка. Минулого літа вона пережила викидень, і з тих пір стала більш ретельно стежити за здоров’ям. Не варто забувати і про те, що зовсім недавно колишня актриса публічно звинуватила королівську сім’ю в расизмі і інших смертних гріхах, тому її приїзд для багатьох виглядав би недоречно.

Втім, на своєму офіційному сайті Меган Маркл вже висловила співчуття у зв’язку з кончиною принца Філіпа.
«Спасибі за вашу службу … Вас буде дуже не вистачати», – йдеться в повідомленні.

Поділитись