Королева Єлизавета II назвала коргі на честь дядька Фергюса Боуз-Лайона

Королева Єлизавета II назвала коргі на честь дядька Фергюса Боуз-Лайона

Британська королева Єлизавета II назвала двох нових собак на честь загиблого в Першу світову війну дядька Єлизавети II і шотландського озера поруч з резиденцією монархів.

Про це повідомляє The Mirror з посиланням на джерело.
Один з цуценят – доргі (суміш коргі і такси) – отримав кличку Фергюс в честь Фергюса Боуз-Лайона, який загинув в 1915 році у віці 26 років в битві при Лоосі. Другому коргі дали кличку Мік – за назвою озера, поруч з яким монарх любить прогулюватися і влаштовувати сімейні пікніки під час відпочинку в Шотландії.

Раніше Єлизаветі II подарували двох нових цуценят коргі, щоб їй було легше пережити кризу в сім’ї, пов’язаною з хворобою її чоловіка, принца Філіпа, і сваркою з принцом Гаррі і Меган Маркл. За словами співрозмовника видання, королева була в захваті. Незважаючи на те, що цуценята пробули в Віндзорському замку всього кілька тижнів, вони вже відчувають себе як вдома. Однак ні стать, ні вік, ні клички вихованців не уточнювалися.

Отримані Єлизаветою II цуценята, за попередньою інформацією, – перші її коргі, які не є нащадками собаки по кличці Сьюзан, подарованої тоді ще принцесі на 18-річчя в 1944 році.

За все життя у британської королеви було більше 30 собак: коргі і доргі (помісь такси і коргі). У 2015 році Єлизавета II заявила, що більш не заводити нових вихованців через побоювання, що вони переживуть її.

Поділитись