The Sun: Єлизаветі II подарували двох нових коргі

Британській королеві Єлизаветі II подарували двох нових цуценят коргі, щоб тій було легше пережити кризу в сім’ї, пов’язаною з хворобою її чоловіка, принца Філіпа, і сваркою з принцом Гаррі і Меган Маркл.

Про це пише The Sun з посиланням на джерело.

За словами співрозмовника видання, королева в захваті. Незважаючи на те, що цуценята пробули в Віндзорському замку всього кілька тижнів, вони вже відчувають себе як вдома. Однак ні стать, ні вік, ні клички вихованців не уточнюються.

Отримані Єлизаветою II цуценята, за попередньою інформацією, — перші її коргі, які не є нащадками собаки по кличці Сьюзан, подарованої тоді ще принцесі на 18-річчя в 1944 році.

За все життя у британської королеви було більше 30 собак: коргі і доргі (помісь такси і коргі). У 1991 році лікарям навіть довелося накладати Єлизаветі II три шва після того, як вона рознімала бійку між вісьмома своїми вихованцями.

У 2018 році у королеви померла остання собака її улюбленої породи — вельш-коргі пемброк. Вихованцеві Уіспер було 12 років. У тому ж році був приспаний останній пемброк Єлизавети II на прізвисько Віллоу. З 2016-му помер її передостанній коргі, Віллоу.

У 2015 році Єлизавета II заявила, що більш не заводити нових вихованців через побоювання, що вони переживуть її.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...