Біограф принцеси Діани звинуватив Меган Маркл у брехні Опрі Уїнфрі

Біограф принцеси Діани звинуватив Меган Маркл у брехні Опрі Уїнфрі

Дружина британського принца Гаррі Меган Маркл збрехала в інтерв’ю Опрі Уїнфрі, розповівши, що не покидала будинок під час перебування в королівській родині, заявив біограф принцеси Діани Ендрю Мортон.

У бесіді з американської телеведучої Маркл стверджувала, що лише двічі за чотири місяці покидала палац, в якому жила з чоловіком. Крім того, у неї відібрали паспорт і водійські права.

«Меган Маркл вела нормальне життя під час свого перебування в королівській родині і була помічена поза домом з друзями в ресторанах, незважаючи на те, що вона сказала Опрі, що не виходила з дому», – наводить слова Мортона Daily Мail.

Мортон нагадав, що королівське подружжя неодноразово виїжджала за кордон, крім того, в 2019 році Маркл на приватному літаку прилетіла в Нью-Йорк для святкування дня народження.

Також біограф зазначив, що його друзі особисто бачили дружину британського принца, яка виходила з супермаркету з пакетами продуктів, прямуючи назад в Кенсінгтонський палац.

Раніше, 14 березня, стало відомо, що представники Букінгемського палацу залучили сторонню юридичну фірму до розслідування скарг від співробітників королівського двору, які стосуються поведінки дружини принца Гаррі Меган Маркл.

11 березня принц Вільям відреагував на скандальне інтерв’ю дружини свого брата Меган Маркл, зазначивши, що расизму в королівській родині немає.

7 березня в інтерв’ю телеканалу CBS дружина британського принца розповіла, що у деяких членів королівської сім’ї були побоювання через колір шкіри ще не народженої на той момент сина Арчі. Маркл не стала називати імен, щоб не завдати «серйозного збитку», і додала, що про це їй розповів її чоловік.

Поділитись