Королівська родина Британії вирішила підтримувати національні меншини в палаці

Королівська родина Британії вирішила підтримувати національні меншини в палаці

Букінгемський палац має намір приділяти більше уваги підтримці меншин і етнічної різноманітності у всіх королівських будинках – в Букінгемському палаці, Кларенс-хаусі і Кенсингтонському палаці.

Про це повідомляє «Бі-бі-сі» з посиланням на джерело в королівських колах.

За його словами, в Букінгемському палаці вже існують політика, процедури і програми підтримки меншин, але бажаних результатів вони не принесли. Джерело підкреслило, що ці заходи були прийняті ще до скандального інтерв’ю принца Гаррі і Меган Маркл.

За словами джерела CNN в королівському оточенні, при палаці може з’явитися спеціальна посада відповідального за підтримку меншин і різноманітності. Співрозмовник телеканалу підкреслив, що така опція обговорюється в числі інших можливих заходів, але рішення ще не прийнято.

Повідомлення про роботу Букінгемського палацу з підтримки різноманітності з’явилися після того, як принц Гаррі і Меган Маркл розповіли в інтерв’ю Опрі Уїнфрі про расизм в королівській родині.

За словами герцогині Сассекської, під час її вагітності деякі члени королівської сім’ї висловлювали стурбованість тим, наскільки темною може бути шкіра у її майбутньої дитини. Також вона заявила, що королівська сім’я не хотіла отримання її сином Арчі титулу принца.

Гаррі додав, що розмова про тон шкіри його сина був «дивним» і він був шокований. Пара відмовилася назвати імена тих, хто обговорював колір шкіри їх сина, але пізніше уточнила, що це не королева Єлизавета II або герцог Единбурзький принц Філіп.

Крім того, Маркл розповіла, що під час життя з королівською родиною у неї були суїцидальні думки. Вона хотіла звернутися за допомогою, але їй сказали, що це згубно б позначилося на образі королівської сім’ї.

Букінгемський палац після інтерв’ю висловив заклопотаність у зв’язку з заявами про расизм.

«Всією сім’ї було сумно дізнатися, наскільки важко було Гаррі і Меган останні кілька років. Підняті питання, зокрема расовий, викликають заклопотаність. Хоча деякі спогади можуть відрізнятися, вони сприймаються дуже серйозно, і сім’я розгляне їх особисто», – заявили в палаці.

Принц Вільям, коментуючи інтерв’ю брата і його дружини, заявив, що королівська родина не расистська.

Поділитись