Чоловік Скарлетт Йоханссон підтвердив чутки про її вагітність

Чоловік Скарлетт Йоханссон підтвердив чутки про її вагітність

Чоловік американської актриси Скарлетт Йоханссон, стендап-комік Колін Жост підтвердив чутки про те, що його дружина чекає дитину.

Про це повідомляє Page Six.

39-річний Жост розповів про вагітність Йоханссон під час одного зі своїх недавніх шоу, додавши, що йому не терпиться стати батьком. Відзначається, що дана заява могло бути сприйнято як жарт, проте частиною програми виступу воно не було.

Раніше повідомлялося про можливу вагітність 36-річної зірки «Месників». Однак ця інформація не підтверджувалася зоряна пара досі.

У липні цього року стало відомо, що Скарлетт Йоханссон подала в суд на студію Disney за порушення контракту на онлайн-покази фільму «Чорна вдова». Її контракт передбачав винагороду в залежності від касових зборів у кінотеатрах і не припускав прем’єрного онлайн-стрімінга фільму.

У компанії відповіли, що домовленості з Йоханссон були повністю дотримані, а випуск «Чорної вдови» на Disney + з преміальної підпискою «значно збільшив її здатність заробити додаткові кошти», крім 20 мільйонів доларів гонорару, які вона вже отримала за цей фільм.

Поділитись