У США померла остання зірка Голлівуду 30-х років

Американська актриса Джейн Уізерс (Jane Withers) померла на 96-му році життя, пише Deadline.

Дочка артистки, дизайнер костюмів Кендалл Еррера, розповіла, що мати дуже любила свою роботу і з задоволенням говорила про кар’єру. «Вона завжди випромінювала радість і вдячність, зізнавалася, що їй пощастило», — уточнила вона. Причини смерті актриси не розголошуються.

За даними видання, після смерті дворазової володарки «Оскара» Олівії де Хевілленд в 2020 році Уізерс вважали останньою великою зіркою Золотого століття Голлівуду 1930-х років.

Акторська кар’єра Уізерс почалася, коли їй було три роки. Вона брала участь в радіопостановках. У 1930-х роках дівчинка переїхала разом з матір’ю в Голлівуд. У 1934 році відбувся її дебют в комедії «Сяючі очі». У 1940-х роках актриса стала героїнею двох підліткових романів «Джейн Уізерс і таємна кімната» і «Джейн Уізерс і привид скрипки».

У 1958 році актриса з’явилася на екранах в драмі «Гігант» з Джеймсом Діном. Потім вона перестала зніматися в кіно і почала працювати на телебаченні. Глядачі також пам’ятають Джейн Уізерс за серіалами «Година Альфреда Хічкока», «Сімейка монстрів» і «Вона написала вбивство». На «Алеї слави» є зірка Джейн Уізерс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,