Різ Уізерспун продала свою продюсерську компанію за 900 мільйонів доларів

Уізерспун не розпрощається з продюсуванням.

У планах — відкрити нову компанію і найняти якомога більше співробітниць.

Різ Уізерспун і генеральний директор компанії Hello Sunshine Сара Харден увійдуть до ради директорів нової фірми і продовжать контролювати повсякденні операції. Вони також залишаться великими власниками акцій.

Завдяки Hello Sunshine були зняті такі фільми і серіали, як «Велика маленька брехня», «Зникла» і «І всюди тліють пожежі». Тепер Уізерспун готова до чергового важливого кроку заради жінок.

«Я збираюся подвоїти цю місію і найняти більше жінок-авторів з усіх верств суспільства і продемонструвати свій досвід. Це значний крок в світі, тому що він дійсно означає, що жіночі історії мають значення», — написала в своєму Instagram актриса.

Різ Уізерспун активно бореться за права жінок у всьому світі. Актриса веде кілька проектів. Серед них подкасти, книга Hello Sunshine, правозахисні організації YWCA, «ООН-жінки» і Time’s Up, які вона допомогла запустити в 2018 році. Аналогічних цілей дотримувалася і її продюсерська компанія.

Різ Уізерспун дебютувала у великому кіно в 1991 році в романтичній драмі «Людина на Місяці». Новий успіх прийшов через кілька років з фільмом «Жорстокі ігри», а пізніше актриса з’явилася в уже стала класикою стрічці «Блондинка в законі». Картина «Переступити межу» принесла їй премію «Оскар».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,