Стали відомі дивні звички Карла ІІІ

Стали відомі дивні звички Карла ІІІ

Новий британський король Карл III має досить специфічні звички, через які наближені за очі чи не з самого дитинства називають монарха «розпещеним принцем».

Наприклад, найясніша особа дуже любить мед і постійно возить із собою контейнер, в якому знаходиться як мінімум шість видів цього продукту.

– Куди б він не подався, цей контейнер був завжди з ним. Він завжди має шість різних видів меду, кілька особливих сортів мюслі, – розповів колишній шеф-кухар Букінгемського палацу Грем Ньюболд.

А ще він повідомив, що Карл III не шанує традиційні англійські сніданки, віддаючи перевагу мюслям, а кожен прийом їжі супроводжує вживанням підігрітих до певної температури печива і сиру.

З іншого боку – а навіщо бути королем, якщо не можеш їсти те, що хочеться.

Крім цього у поїздках нового монарха супроводжує цілий фургон із особистими речами, ортопедичним ліжком та його власними картинами. А ще Карл III возить із собою особистий стілець для унітазу та певний туалетний папір.

Також наближені монарха розповіли про його прискіпливість на побутовому рівні – вранці на його щітці має лежати рівно дюйм (2,54 сантиметри) зубної пасти, а шнурки на взутті мають бути розгладжені.

Поділитись