Королю Іспанії таємно вводили блокатори тестостерону та жіночі гормони

Королю Іспанії таємно вводили блокатори тестостерону та жіночі гормони

Екс-керівник національної поліції Іспанії Хосе Мануель Вільярехо стверджує, що колишньому монарху Хуану Карлосу вводили блокатори тестостерону та жіночі гормони для придушення потягу до прекрасної статі.

– Співробітники спецслужб вводили гормони, щоб контролювати його лібідо, оскільки його надмірний статевий потяг вважався загрозою для держави, – наводить слова колишнього комісара поліції видання The Times.

За заявою Вільяхеро, свого часу йому доручили відновити медичні звіти про лікування короля від доброякісної пухлини. На свій подив шеф поліції виявив у документах записи про застосування блокаторів тестостерону. Провівши розслідування, він і встановив причину застосування жіночих гормонів.

Хуан Карлос, який зрікся престолу в 2014 році на користь свого сина Філіпа VI, вирушив у самовигнання і залишив межі країни, оселившись в Об’єднаних Арабських Еміратах на запрошення свого друга, наслідного принца Абу-Дабі Мухаммада ібн Заїда Аль Нахайяна.

Сам почесний король Іспанії заяву колишнього начальника поліції поки що ніяк не прокоментував.

На даний момент 70-річного Вільяхеро судять за цілою низкою звинувачень, включаючи хабарництво, підробку та незаконне стеження за відомими людьми з метою шантажу та здирництва.

Обвинувачі вимагають призначити Вільяхеро тюремний термін у 109 років, тобто по суті засудити його до смерті за ґратами.

Поділитись