Королівський біограф розповів про сльози принца Гаррі на офіційному заході

Королівський біограф розповів про сльози принца Гаррі на офіційному заході

Королівський біограф стверджує, що принц Гаррі насилу боровся зі сльозами під час останнього офіційного заходу.

Про це повідомляє видання Daily Mirror.

На початку березня 2020 року принци Гаррі та Вільям з дружинами Меган Маркл і Кейт Міддлтон приєдналися до королеви Єлизавети II для святкування Дня співдружності в Вестмінстерському абатстві. Це була остання церемонія, в якій Гаррі і Меган брали участь в якості старших членів королівської сім’ї.

Британський історик і біограф Роберт Лейсі, автор книги «Битва братів», зазначає, що Гаррі, на відміну від своєї усміхненої дружини, мав похмурий вигляд. Як розповів йому один з очевидців, принц часто кліпав, а це може свідчити про те, що він стримував сльози.

Біограф вважає, що Гаррі засмутився через буклетів, які роздали учасникам заходу. У них не було ні слова про нього і його дружині, хоча вони ще не покинули Великобританію і як і раніше виконували свої обов’язки. «Це була явна і недвозначна демонстрація зневаги, причому у всіх на очах», – пише Лейсі.

Раніше повідомлялося, що Меган Маркл плакала перед тим же заходом. Один з авторів книги про життя Гаррі і Меган «Знаходячи свободу» Омід Скобі стверджує, що вона в сльозах обняла своїх співробітників, розуміючи, що після візиту в Вестмінстерське абатство закінчиться важливий період в її житті, і вона більше ніколи не буде стояти в Букінгемському палаці в якості старшого члена королівської сім’ї.

Поділитись