Принц Гаррі і Меган Маркл не шкодують про відхід з королівської сім’ї

Герцог і герцогиня Сассекські не шкодують про те, що перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї.

До такого висновку прийшли автори біографічної книги Finding Freedom («Знаходячи свободу») про сім’ю монархів Омід Скоби і Керолін Дюран. Невеликий уривок опублікувало видання Town & Country.

У мережі знайшлися уривки з нового видання книги. В одній з частин йдеться про життя принца Гаррі і Меган Маркл після відходу з королівської сім’ї. «Якими б складними не були останніми роками, джерела, близькі до герцога і герцогині кажуть, що ні Гаррі, ні Меган не шкодують про прийняті рішення», — зазначено в епілозі.

Нове видання книги можна буде купити 31 серпня. За даними наближених, подружжя, відмовившись від королівських ролей, зосередилися на допомозі світу і діяльності в соціальній сфері. Вони пишаються своїми досягненнями, яких досягли за рік фінансово незалежного життя.

Герцог і герцогиня відмовилися від звання членів королівської в січні 2020 року. Вони вирішили отримати право переїхати в США, щоб працювати і займатися підприємницькою діяльністю. У березні 2021 року телеканал CBS показав перший спільний інтерв’ю, яке принц Гаррі і Меган Маркл дали американської телеведучої Опри Уїнфрі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,