Принца Гаррі звинуватили в лицемірстві після польоту на літаку

Принца Гаррі звинуватили в лицемірстві після польоту на літаку

Принца Гаррі, який здійснив двогодинний переліт на приватному літаку з Аспена, штат Колорадо, в свій будинок в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія, насварили і звинуватили в лицемірстві, пише Daily Mail.


Герцог Сассекський після благодійного турніру Sentebale ISPS Handa Polo Cup повернувся додому на 20-місному повітряному судні, яке, як вважають, належить його другові Марку Ганцу. На реактивному літаку бізнес-класу Gulfstream вартістю 45 мільйонів фунтів стерлінгів принц подолав відстань 1207 кілометрів.

На думку захисників навколишнього середовища, під час цього короткого перельоту в атмосферу було викинуто десятки тонн вуглекислого газу. Це ніяк не співвідноситься зі словами Гаррі про зміну клімату та його участю в благодійних заходах.

Раніше Гаррі вже критикували за те, що він зробив чотири польоти на приватному літаку за 11 днів, в тому числі на саміт з питань зміни клімату на Сицилії. Принц поділився своєю думкою про захист природи в рамках відеоконференції, присвяченій запуску стрімінгової платформи c документальними фільмами про проблеми навколишнього середовища. Сервіс отримав назву WaterBear. Герцог підкреслив, що існування людства неможливо без турботи про екологію.

Поділитись