Принц Гаррі вперше після переїзду в США приїде в Нью-Йорк

Принц Гаррі вперше після переїзду в США приїде в Нью-Йорк

Принц Гаррі і його дружина Меган Маркл вперше з моменту свого переїзду в Америку офіційно відправиться в Нью-Йорк, щоб взяти участь в трансляції спеціального 24-годинного заходу Global Citizen Live, присвяченого боротьбі з бідністю і подолання наслідків пандемії коронавірусу.

З того самого моменту, як пара відмовилася від виконання обов’язків старших членів британської королівської сім’ї приїзд в суботу в Нью-Йорк стане першим офіційним випадком появи Гаррі і Меган на публіці разом. Якщо, звичайно, не брати до уваги їх інтерв’ю Опрі Уїнфрі, що з’явилося в березні цього року.

Герцоги Сассекські під час свого виступу на заході висловляться на підтримку вакцинації та справедливого розподілу вакцин між усіма країнами світу. Втім, подібна заява пара вже робила в травні в якості керівників кампанії Vax Live.

– За останній рік наш світ пережив біль, втрати і боротьбу – все разом. Тепер нам потрібно одужувати і лікувати – разом. Ми не можемо нікого залишити позаду. Ми повинні домагатися справедливого розподілу вакцин і тим самим відновити віру в нашу загальну людяність. Нічого не може бути важливіше цієї місії. – заявило подружжя.

Після переїзду разом з чоловіком в США Меган Маркл кілька разів відвідувала Нью-Йорк, але це були виключно особисті поїздки, наприклад, вона прилітала, щоб підтримати свою подругу-тенісистку Серену Вільямс у фіналі US Open.

Організатором заходу Global Citizen Live виступає рух Global Citizen ( «Громадянин світу»), яке головною своєю метою називає боротьбу з бідністю в світі і заявляє про намір об’єднати під цим прапором 100 мільйонів зацікавлених людей по всій планеті.

Поділитись