У Великобританії закриють мережу магазинів Debenhams, яка працювала з 1778 року 

Мережа універмагів Debenhams закриється і перейде повністю в онлайн після покупки ритейлером Boohoo, повідомляється на сайті британської компанії-покупця.

Boohoo придбав всі належні Debenhams інтелектуальну власність (в тому числі дані покупців, частина контактів і связаннию бізнес-інформацію) за £ 55 млн (приблизно $ 75 млн), говориться в заяві компанії. Покупець планує перезапустити інтернет-магазин Debenhams в першому кварталі 2022 року, щоб розширити свою клієнтську базу за рахунок клієнтів мережі в таких категоріях як спорт, товари для краси і здоров’я, а також товари для дому, заявив виконавчий директор компанії Boohoo Махмуд Каманьї.

Про те, що мережа Debenhams, де працюють понад 12 тис. осіб, опинилася на межі закриття, Reuters повідомив на початку грудня. Тоді агентство повідомило, що універмаги зіткнулися з серйозними фінансовими проблемами через відхід найбільших орендарів, в тому числі магазинів Arcadia Fashion Group, які сильно постраждали через пандемії. Компанія FRP Advisory, яка спеціалізується на реструктуризації бізнесу, повідомляла, що якщо найближчим часом не буде знайдений покупець на Debenhams, то мережу доведеться закрити.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...