Дружина Байдена опинилася в центрі скандалу

Джилл Байден — дружина обраного президента Сполучених Штатів Джо Байдена — потрапила в центр скандалу.

Колумніст The Wall Street Journal Джозеф Епштейн написав про неї матеріал, де називав Madame First Lady (Мадам перша леді), Jill (Джил) і kiddo (дітки). У своїй статті він порадив Джилл Байден відмовитися від ступеня доктора наук, так як цей статус може ввести в оману жителів США.

«Одна розумна людина сказала, що доктором можна називати тільки того, хто прийняв пологи», — заявив Епштейн.

Після цього за дружину політика заступилися багато ЗМІ, які порахували подібні заяви образливими. Епштейна звинуватили в сексизмі і неповажне ставлення до дружини Джо Байдена.

«The Wall Street Journal повинні соромитися того, що публікують подібне. Це огидні сексистські випади. Якби ви хоча б трохи поважали жінок, ви б прибрали ці заяви зі сторінок свого видання», — заявив прес-секретар обраного президента США Майкл Ларос.

Такі ж думки і у колеги Епштейна по виданню Мелісси Корн. При цьому редактор відділу думок The Wall Street Journal Пол Гігот, навпаки, підтримав Джозефа Епштейна. Він вважає, що прихильники Байдена використовують цей інформаційний привід для залучення уваги.

«Що може бути краще, ніж використовувати расу або стать для відповіді на критику», — додав Гігот.

Нагадаємо, що Джилл Байден — відомий педагог, доктор наук в галузі освіти в Університеті Делавера. Вона має намір продовжити свою роботу і після обрання Байдена президентом країни.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...