CTV News: новий таємничий моноліт виявили в Канаді

У канадському Торонто з’явився новий загадковий моноліт. Він виявлений неподалік від озера Онтаріо.


Об’єкт висотою приблизно 3,5 метра з’явився в ніч на четвер в міському районі Хамбер Бей Шорс. Відзначається, що він дуже схожий на подібні об’єкти, які раніше були виявлені в абсолютно різних точках планети — від пустелі Юта в США до Австралії, передає телеканал CTV News.

Австралійський моноліт мав певні особливості: на ньому була гравірування з трьома не пов’язаними один з одним точками на карті. Повідомлялося, що так були вказані координати вежі Трампа в Нью-Йорку, Сфінкса в Єгипті і безлюдного острова недалеко від Гуаму.

На канадському ж об’єкті немає нічого подібного. Втім, він уже встиг змінитися з моменту появи: спочатку рівний і блискучий, тепер він покритий графіті.

В даний час ми не вважаємо, що об’єкт становить загрозу суспільній безпеці, він не буде видалений негайно. Ми проведемо оцінку ситуації в вихідні дні і на наступному тижні приймемо заходи, виходячи з необхідності, — заявив представник міської влади.

Перший з монолітів з’явився саме в Юті. Тоді відповідальність за нього взяла арт-група The Most Famous Artist. Пізніше такі об’єкти були виявлені в різних країнах світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...