Британський військовий два тижні ховав коханку в шафі на авіабазі

Військовослужбовець з Великобританії таємно провіз свою іноземну коханку на авіабазу Королівського військово-морського флоту в Йовілтон, графство Сомерсет.

Він два тижні ховав жінку в шафі у своїй кімнаті. Офіцери відчули дивний запах і вирішили розкрити приміщення. Там вони знайшли кохану військового, яку в підсумку вивели з території бази, після чого вона покинула територію країни.

Як розповів сам військовослужбовець, з жінкою він знайомий з 2019 року. Вона народилася в Південно-Східній Азії, однак жила в Європі і отримала громадянство Нідерландів. У 2020 році коханці відзначили Різдво, після чого жінка хотіла повернутися додому, однак зіткнулася з проблемами через пандемію. Тоді чоловік вирішив прихистити її на авіабазі.

На початку січня він провіз коханку на територію, що охороняється в багажнику автомобіля і сховав у своїй кімнаті. Також він повісив на двері приміщення табличку з написом «Не входити, про прибирання подбаємо самі». Представник ВМФ відкинув припущення, що жінка могла бути пов’язана з іноземними спецслужбами.

Ми розслідуємо цей інцидент. Знайдене особа мала європейське громадянство, підстав підозрювати шпигунство немає, — цитує військового The Sun.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...