В Україні спростували повідомлення про затримання віце-прем’єра в Туреччині

Прес-служба міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України назвала помилковою інформацію про те, що віце-прем’єра Олега Уруського затримали в Туреччині за дебош в готелі, і зажадала від опублікували її ЗМІ вибачень.


Раніше депутат Верховної ради України від партії «Опозиційна платформа — За життя» Ілля Ківа заявив, що турецькі правоохоронці затримали віце-прем’єра України, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Уруського за дебош в готелі. Ряд ЗМІ з посиланням на Ківу опублікували цю інформацію, в тому числі сайт телеканалу «112. Україна».

«Прес-служба міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України вимагає спростування і вибачення за опублікованою інформацією на сайті каналу «112. Україна» і розтиражованої деякими ЗМІ про затримання правоохоронцями віце-прем’єра України Олега Уруського в Туреччині. Ця інформація носить дискредитаційний характер і є абсолютно помилковою», — йдеться в заяві прес-служби в Facebook.

Також міністерство звернулося до журналістів з проханням ретельно перевіряти інформацію і не писати неправдиві і неперевірені новини, особливо якщо вони надходять від «осіб із сумнівною репутацією».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...