Зірка Disney Ешлі Тісдейл пояснила, чому не покаже дочці свої фільми

В даний час 35-річна співачка і актриса Ешлі Тісдейл очікує свою першу дитину від чоловіка Крістофера Френч.

Незважаючи на те, що вона працює на каналі Disney і взяла участь в створенні цілої колекції контенту для сімейного перегляду, показувати проекти з власною участю майбутній дитині актриса не має наміру. «Особисто я не дивлюся свої власні речі. Крім того, мій чоловік майже нічого не бачив, у чому я беру участь. Я не з тих, хто любить дивитися на себе », — розповідає Ешлі.

При цьому актриса повідомляє, що не збирається забороняти своїй дитині переглядати фільми з участю матері, але наполягати на сімейних переглядах не бажає. Вона вважає, що зовсім не схожа на себе під час зйомок: «Це схоже на інше життя!» Трісдейл згадує, що і її семирічна племінниця, яка не так давно дивилася фільми про шкільному мюзиклі за участю актриси, не впізнала її.

В даний час зірка бере участь у новому конкурсному серіалі The Masked Dancer. Ведучий Крейг Робінсон, учасники Тісдейл, Кен Джонг, Паула Абдул і Брайан Остін Грін вгадують особистості знаменитостей, які демонструють свої танцювальні рухи в химерних костюмах. Ешлі зізналася, що зніматися в цьому шоу було найцікавішим за останній час, так як «було весело».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...