Дженніфер Еністон назвала роль, яка стала її «проривом» в Голлівуді

Дженніфер Еністон давно зарекомендувала себе як актриса, якій під силу і серйозні, і комедійні ролі, але на початку своєї кар’єри вона й уявити не могла, на що здатна.

Ситком «Друзі», в якому Еністон зіграла Рейчел Грін, приніс їй не тільки славу, але разом з тим і сумніви, адже тоді актриса задумалася про те, чи вдасться їй впоратися з персонажем іншого типу.

Можливість це перевірити підвернулася досить швидко — в 2002 році Дженніфер знялася у фільмі «Хороша дівчинка», і саме він став поворотним моментом в її кар’єрі. У недавньому інтерв’ю The Hollywood Reporter актриса зізналася, що довгий час не могла позбутися образу Рейчел, і роль в драматичному фільмі стала справжнім порятунком.

Еністон відзначила, що до того, як їй довелося зіграти потрапила в пастку невдалого шлюбу дівчину з маленького містечка, вона буквально ставила своє життя під сумнів і якийсь час навіть вірила тим, хто стверджував, ніби вона не здатна на глибокі, повні внутрішнього надлому образи.

«Я просто пам’ятаю, як мене охоплювала паніка. Я думала, раптом інші говорять правду, і я — всього лише та дівчина з нью-йоркської квартири з фіолетовими стінами. Я повинна була перевірити, чи зможу щось ще, крім цього», — згадує актриса.

Зараз Дженніфер сприймається більше як кінозірка, хоча і від ролей в телешоу вона не відмовляється. Останньою з її робіт такого роду став серіал «Ранкове шоу», який виходить на стрімінговом сервісі Apple +. І хоч про «Друзів» актриса згадує з теплотою, вона явно рада, що роль в «Добрій дівчинці» допомогла розкрити іншу сторону її таланту.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...