Вихід української збірної став одним з найяскравіших на церемонії відкриття Олімпіади

Вихід української олімпійської збірної став одним із найяскравіших і найвизначніших моментів на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні, що проходила вчора, і викликав хвилю жартів та іронічних коментарів.

У ході прямої трансляції американські та європейські коментатори завели мову про «російську агресію» проти України, а організатори трансляції в цей час показали великим планом президента Росії Володимира Путіна, який трохи задрімав.

Оператор затримав об’єктив камери на Путіні цілих 10 секунд, поки стадіоном проходили українські спортсмени.

Отже, прапороносці фрістайлер Олександр Абраменко (переможець Ігор-2018) та фігуристка Олександра Назарова пройшли під слова коментатора Eurosport про те, що «Міністерство спорту рекомендувало їм (українським спортсменам) не стояти близько до росіян, і не робити заяв. російською мовою».

А ось американський коментатор від MNBC вирішив не лише згадати про «конфлікт» між Росією та Україною, а й розповісти про стотисячну російську армію біля кордонів України, поки оператор показував президента Росії.

«За Володимиром Путіним, який тут сьогодні, звісно, ​​спостерігає увесь світ. Росія надіслала понад 100 тисяч військових на кордони з трьох сторін України», — говорив коментатор.

Відзначилася з коментарем Daily Mail: «Володимир Путін удав, що сьогодні українські спортсмени прибули на церемонію відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні. То справді був момент високої політичної драми, коли над Іграми нависла загроза війни.

Диктор коментує вихід української збірної: „За Володимиром Путіним, який тут сьогодні звичайно спостерігає весь світ. Росія відправила понад 100 тисяч військових на кордони із трьох сторін України. Американська влада загрожує санкціями, якщо Росія щось зробить“.

Сам президент РФ під час виходу української збірної, судячи з відео, дрімав», — пишуть автори українського Telegram-каналу «Клименко Тайм».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,