Житель Нью-Йорка Джонатан Граціано вигадав новий формат щоденних прогнозів

Житель Нью-Йорка Джонатан Граціано вигадав новий формат щоденних прогнозів – для цього чоловік використовує свого собаку, 13-річного мопса на прізвисько Балда.

Щодня Граціано записує ролики про пробудження собаки та викладає їх у соцмережі.

Виглядає це так: господар садить щойно прокинувся вихованця, і якщо псу вдається зберегти вертикальне положення, то повідомляє всім, що день обіцяє бути вдалим. Якщо ж вихованець завалюється на бік і продовжує спати — заплановані справи краще відкласти на потім.

За словами Граціано, іноді складається враження, що мопс просто немає кісток – він «м’який, як желе». Тому дні, коли пес падає назад на лежанку, називаються «днями без кісток», якщо він залишається сидіти – значить, почався «день кісток».

Сам господар чотирилапого оракула відноситься до прогнозів з часткою гумору і стверджує, що «день без кісток» зовсім необов’язково обіцяє невдачу, просто в цей час краще розслабитися і порадувати себе чимось.

– Дні «без кісток»? Не думаю, що вони погані. У ці дні потрібно просто бути добрішими до себе, більш чуйними до інших, – поділився своєю думкою Граціано в соцмережах.

А от у «день кісток» чоловік рекомендує брати бика за роги – вимагати у начальства підвищення, укласти важливу угоду або зробити пропозицію коханій людині.

Кількість передплатників, які у різних соцмережах стежать за прогнозами Балди, вже перевищує 4 мільйони осіб, а кількість переглядів окремих роликів сягає 10 мільйонів. Мало того, до фоловерів пса-провісника та його господаря приєдналася команда з Національної хокейної ліги, яка оголосила один зі своїх програшів проведенням матчу в «день без кісток», а також губернатор Луїзіани Джон Белл Едвардс, який закликав жителів штату вакцинуватися .

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,