Японія заборонить експорт до РФ вантажних автомобілів, самоскидів, бульдозерів

Японія у рамках нового пакету санкцій з 17 червня заборонить експорт до Росії вантажних автомобілів, самоскидів, бульдозерів.

Про це повідомив у п’ятницю на прес-конференції в Токіо міністр економіки, торгівлі та промисловості Коїті Хагіуда.

«У зв’язку з рішенням кабінету міністрів від 7 червня про введення заборони на експорт до Росії продукції, що сприяє зміцненню промислової інфраструктури, з 17 червня буде запроваджено заборону на постачання вантажних автомобілів, самоскидів, бульдозерів та іншої техніки», — сказав він.

Згідно з опублікованим на сайті відомства документом, до переліку забороненої до вивезення до Росії продукції також увійшли деякі види деревини, включаючи декоративний шпон, комплектуючі та запчастини для верстатів, сталеві резервуари, парогенератори, газові генератори. Крім того, до списку потрапили насоси, турбіни, обладнання для друку, такі як МФУ, ткацькі верстати, прискорювачі заряджених частинок, вимірювальні та випробувальні прилади, промислові роботи тощо.

Японія раніше прийняла кілька пакетів рестрикцій щодо РФ через ситуацію навколо України. У списки санкцій вже входять понад 700 громадян РФ, Білорусі, ЛНР і ДНР, а також більше 200 російських компаній і організацій. Крім цього, Японія заморозила активи банку «Відкриття», Новікомбанку, Радкомбанку, ВТБ, банку «Росія», Промзв’язок банку, ВЕБ.РФ, Ощадбанку та Альфа-банку.

У списку заборонених до експорту товарів та технологій опинилося понад 300 найменувань, серед яких напівпровідники, обладнання для забезпечення морської та авіаційної безпеки, телекомунікаційне обладнання, засоби зв’язку, продукція військового призначення, включаючи зброю, програмне забезпечення, нафтопереробне обладнання. Крім того, запроваджено заборону на постачання до Росії предметів розкоші, включаючи автомобілі вартістю понад 6 млн ієн (близько $49 тис.).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,