Які якості цінують роботодавці?

Які якості цінують роботодавці?

Знайти роботу своєї мрії непросто. Часто власні якості стають перепоною для досягнення успіху. Знаючи, що цінують роботодавці, можна швидко влаштуватися на хорошу професію.

Сервіс OLX Робота пропонує тисячі варіантів, які допоможуть стати фінансово успішним. Хороша робота в Хмельницькому доступна всім, хто буде дотримуватися наступних рекомендацій.

Перепони на шляху до успіху

Висування своєї кандидатури на одну з вакансій починається з резюме. Зазвичай люди вказують в ньому такі якості:

  • активність;   
  • комунікабельність;
  • цілеспрямованість;
  • бажання працювати в команді;
  • стійкість перед стресами та інше.

Але відділ кадрів називає вищевказані характеристики «смертними гріхами» для кандидатів. Ці якості самі по собі непогані, але роботодавцю вони не зовсім потрібні.

Що гідно оцінить роботодавець?

Перш за все, це компетентність. Кандидат на певну вакансію повинен добре розбиратися в тонкощах професії. Також сюди можна віднести досвід роботи в конкретній сфері. Потрібно продемонструвати компетентність прямо на співбесіді та висловити готовність пройти тестове завдання.

Ініціативність також буде гідно розцінена роботодавцем. Жарт про «ініціативність карається» не для цього випадку. Можна похвалити роботу компанії, висловити думку про оформлення офісу або навіть ненароком висказати думку, як зробити діяльність більш ефективною.

Прагнення до розвитку – важлива якість для кандидата. Більшість прийдешніх намагається вхопитися за місце, щоб отримувати зарплату та виконувати вказані обов’язки. Але ще більш важливо вкласти сили та час в розвиток.   

Привабливість повинна проявлятися в усьому: від одягу до манери спілкування. «Легкі» люди частіше знаходять розуміння. Ніхто не заважає жартувати, але не варто цим захоплюватися.

Етичність – одна з головних рис. Навіть розказуючи про недоліки попередньої професії, не потрібно виливати негатив.

Вміння витримувати критику та внутрішня сила – чи не найголовніші риси для майбутнього співробітника. Потрібно доводити свою точку зору, але потрібно і сприймати критику керівництва та колег.

Поділитись