Вчені створили маску від COVID-19, яку одягають тільки на ніс

Дослідники мексиканського Національного політехнічного інституту створили і запатентували назальний маску, яка повинна допомогти в боротьбі з коронавірусом в повсякденному житті, повідомляється на сайті уряду Мексики.


Як наголошується в прес-релізі, винахід «не призначене для того, щоб замінити маску, а має посилити заходи щодо захисту здоров’я в ті моменти повсякденного життя, коли її (маску — ред.) необхідно знімати: при прийомі їжі, пиття і консультаціях стоматолога».

За словами координатора проекту Акоста Альтамірано, ідея створення назальної маски Mask Eating виникла через необхідність додаткового захисту, «особливо перед лицем більш заразних варіантів SARS-CoV-2».

Акоста Альтамірано зазначив, що для створення маски — ефективного бар’єру для боротьби із зараженням SARS-CoV-2 дослідницька група враховувала розмір частинок (менше 5 мікрон) і проводила оцінку різних матеріалів, поки не знайшла оптимальний для виготовлення, яке проводилося у відповідності зі строгими стандартами якості «, — йдеться в прес-релізі.
Зараз дослідники ведуть переговори з компанією, яка буде відповідати за виробництво назальних масок.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,