Бред Пітт «засвітив» колекцію татуювань під час відпочинку на островах

Американський актор Бред Пітт продемонстрував свої татуювання під час відпустки на курорті Аманьяра в Теркс і Кайкос.

Під час пірнання з човна артист залишився без сорочки, тому випадкові свідки зробили фотографії його малюнків на тілі. Знімки були зроблені 2 січня, коли Пітт і його друг Флі (басист рок-групи Red Hot Chili Peppers) проводили час на «райських» островах.

Знаменитості плавали з масками і трубками в прозорій воді. Як було відмічено на фото, у знаменитого актора є як мінімум сім татуювань на спині. Користувачі мережі розглянули торнадо і кілька слів, написаних на санскриті.

Деякі користувачі мережі наблизили кадри і розглянули повний набір малюнків, який включає перші ініціали кожного члена сім’ї, лінії рядків, дату народження його колишньої дружини Анджеліни Джолі, начерки снігову людину і латинське слово Invictus, що перекладається як «непереможний». У поїздці не прийняла участі Ніколь Потуральскі, відносини з якою акторові приписували деякі фанати. Бреда не бачили з Ніколь з кінця літа, що також підтверджує, що між ними немає серйозних відносин.

В одному з недавніх інтерв’ю виданню PEOPLE джерело з боку Пітта повідомиkj, що прихильникам не варто чекати офіційного оголошення відносин між Піттом і Потуральскі, так як це був «випадковий роман». Навіть розривом подію назвати не можна, так як знаменитості «ніколи не були разом».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,