Джордж Клуні потрапив до лікарні, екстрено схуднувши для зйомок фільму

Американський актор Джордж Клуні потрапив до лікарні, екстрено схуднувши для зйомок фільму «Опівнічне небо», режисером якого він є, повідомляє газета Mirror.


Як повідомляє видання, за чотири дні до початку роботи над своїм фільмом Клуні госпіталізували з сильним болем у животі. Лікарі діагностували у актора панкреатит, і він був змушений провести в лікарні кілька днів.

«Я думаю, я занадто сильно намагався скинути вагу і, можливо, не стежив за собою», — заявив актор. На думку актора, його дієта могла сприяти захворюванню. За даними видання, 59-річний Клуні схуд майже на 13 кілограмів, щоб зіграти хворого на рак астронома, який вижив після глобальної катастрофи.

Клуні, який зняв ще кілька картин, заявив, що фільм «опівнічні небо» є для нього найбільшим проектом на сьогоднішній день, і йому потрібно було залишатися у відмінній формі, щоб довести роботу до кінця. «Знадобилося кілька тижнів, щоб видужати, а для режисера це було непросто, так як потрібна енергія», — зазначив актор.

Як зазначає видання, крім схуднення для зйомок у фільмі актору також довелося перестати голитися, від чого його дружина адвокат Амаль Клуні була не в захваті.

«Я відростив довгу потворну бороду, моєму синові вона сподобалася, тому що він ховав у неї всяке … Але моя дружина і дочка були щасливі, коли її (бороди) не стало, так як було складно знайти обличчя під всім цим безладом», — заявив Клуні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,