Вчені провели дослідження і назвали країну світу, де вживають найбільше алкоголя

Вчені провели дослідження і назвали найпитущішу країну світу.

Попри стереотипи, нею виявилася не Росія, а зовсім інша держава, яка займає цілий материк.

Найбільш питущою нацією у світі виявилися австралійці — такий результат показало глобальне дослідження з наркотиків та алкоголю (GDR2021). Доповідь, опублікована вченими, говорить, що в Австралії п’ють майже вдвічі більше, ніж у середньому у світі. Якщо середньостатистичний житель планети «накачується» алкоголем приблизно 15 разів на рік, то Австралією близько 27 разів.

Слід зазначити, що за цим параметром Росії немає навіть у «трійці лідерів»: срібло та бронза дісталися Данії та Фінляндії. Причому у всіх трьох країнах чоловіки напиваються частіше, ніж представниці прекрасної статі.

Щоправда, за частотою вживання алкоголю Австралії не вдалося вийти на «почесне» перше місце: тут лідирує Франція. У середньому французи «накочують» 132 рази на рік, трохи рідше випивають жителі Нової Зеландії та Нідерландів. Австралійці ж прикладаються до пляшки «лише» 106 разів на рік.

У дослідженні також стверджується, що деякі нації схильні шкодувати про випиту міцність. Найчастіше у цьому помічають ірландців, поляків та новозеландців. А ось фіни, датчани та австрійці вкрай рідко відчувають докори совісті після випивки.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,