В ісламському світі сьогодні відзначають день Ашура

В ісламському світі сьогодні відзначають день Ашура

Мусульмани відзначають День Ашура –  ​​великий день пам’яті та захоплення стійкістю віри, стійкістю правої справи

Про це виданню “Новий формат” повідомили в Раді Азербайджанців України. 

«Смерть з шаною краще, ніж життя в приниженні …» – такими були останні слова великої та епохальної особистості ісламу.
Сьогодні, як ніколи, у дні, коли одні народи, віддавшись обману, жорстокості та насильству, творять абсолютне зло, інші демонструють дивовижну мужність та єдність, для того, щоб захистити праву справу, свою Вітчизну.
Серце його світлості Мухаммеда переповнювала любов до Хасана та Хусейна. Він говорив: “Ті, хто любить Хасана і Хусейна, люблять мене. Ті, хто ворогуватиме з ними, буде моїм ворогом”. Хай допоможе нам Аллах у благому! Слава імаму Хусейну та його непорочним соратникам, які загинули мученицькою смертю в ім’я віри! Слава Україні!” – наголосив генеральний секретар Ради Азербайджанців України Джейхун Маммадов. 

День Ашура – ​​великий день пам’яті та захоплення стійкістю віри, стійкістю правої справи. Адже в день своєї загибелі, який припав саме на День Ашуга, великий вчитель гуманізму та самопожертви імам Хусейн не просто протистояв злу, він свідомо, не схиливши голови, йшов на власну жертву, заради майбутнього, заради єдності свого народу під прапором ісламу.
“Сьогодні, як ніколи, у дні, коли одні народи, віддавшись обману, жорстокості та насильству, творять абсолютне зло, інші демонструють дивовижну мужність та єдність, щоб захистити праву справу, свою Вітчизну. Сьогодні принципи, які у VII ст.
І в День Ашура, ми знову і знову закликаємо до волі Аллаха Милосердного, бо тільки Він – найкращий, на Кого покладаються, найкращий Господь, Хто дарує перемогу. Хай допоможе нам Аллах у благому! Слава імаму Хусейну та його непорочним соратникам, які загинули мученицькою смертю в ім’я віри! Слава Україні! Слава героям!”, – резюмував Маммадов. 

Поділитись