У Великобританії можуть заборонити готувати їжу до восьмої години вечора

У Великобританії можуть заборонити готувати їжу до восьмої години вечора

У Великій Британії можуть заборонити готувати їжу до восьмої години вечора через енергетичну кризу в країні.

Про це повідомляє газета Daily Mail. Під забороною також опиниться використання духовок, пральних та посудомийних машин у період з 14 до 20 години.

«Людям доведеться відмовлятися від сімейної вечері у будній день о 18:00 або недільної спекотної о 17:00 і перенести її на пізній час або замінити на холодну вечерю», — йдеться у матеріалі.

Крім того, в країні скоротять час роботи пабів, заклади закриватимуться вже о дев’ятій годині вечора.

25 серпня агентство Bloomberg повідомило, що у Великій Британії енергетична криза вдарить по домогосподарствах сильніше, ніж світова економічна криза 2008 року. За даними консалтингової компанії Baringa Partners, майбутньої зими рахунки зростуть приблизно на 80% порівняно з жовтневими цінами.

За день до цього повідомлялося, що супермаркети Великобританії почали прати маркування з терміном придатності деяких продуктів харчування, щоб зменшити кількість відходів. До списку продуктів, які будуть продаватися без маркування, включено, зокрема, молоко, йогурти, свіжі фрукти та овочі.

20 серпня мер Лондона Садік Хан попередив, що мільйони британців цієї зими не зможуть оплатити опалення житла та продукти.

Раніше, 17 серпня, стало відомо, що за підсумками липня річна інфляція у Великій Британії прискорилася до 10,1%, з 9,4% місяцем раніше, оновивши рекорд 1982 року.

Поділитись