Великобританія розконсервує найбільше газове сховище

Великобританія розконсервує найбільше газове сховище

У Великій Британії знову відкриють для закачування величезне сховище природного газу Rough, повідомляє британська газета The Telegraph з посиланням на джерела.


“Компанія Centrica, власник British Gas, готова розпочати закачування природного газу у сховище Rough на початку вересня після отримання дозволу від управління охорони праці та техніки безпеки”, – пише газета.

При цьому залишаються перешкодами для відновлення роботи Rough газета називає необхідність укладання угоди між Centrica та урядом про державну підтримку та остаточну згоду Управління Північного моря (NSTA).

Газета додає, що за словами джерел, урядовці та Centrica мають намір встигнути завершити переговори, щоб компанія почала заповнення Rough трохи більше ніж через два тижні.

Про закриття цього сховища, в яке раніше закачувалося близько 70% всього обсягу газу Британії, що зберігається в підземних сховищах (ПСГ), Centrica повідомила в 2017 році.

Компанія Centrica, заснована в 1997 році, займається зберіганням та постачанням газу, постачанням споживачів електроенергією, надає сервісні послуги у цій сфері. В даний час у компанії зайнято 27 тисяч осіб, з яких близько 20 тисяч базуються у Великій Британії.

Поділитись