У США продовжили термін продажу китайської соцмережі TikTok

Адміністрація президента США Дональд Трампа продовжила крайній термін продажу американського бізнесу соціальної мережі TiKTok до 4 грудня.

Про це повідомляє агентство Reuters. Розробником і власником додатка для створення і обміну відеороликами TikTok є китайська компанія ByteDance. У серпні 2020 року президент США Дональд Трамп звинуватив цю компанію в зв’язку з урядом Китаю і заявив, що обробка цією компанією даних про жителів США загрожує національній безпеці.

Він підписав указ, згідно з яким ByteDance повинна продати бізнес TikTok в США однією з американських компаній. В іншому випадку соціальна мережа буде заблокована на території Сполучених Штатів.

Відведений продаж TikTok в США термін повинен був закінчитися 27 листопада, проте в адміністрації президента США вирішили продовжити його до 4 грудня. TikTok продовжує переговори з американськими компаніями Walmart Inc і Oracle Corp.

Як раніше повідомляло ІА REGNUM, в листопаді радник президента США з національної безпеки Роберт О’Брайен заявив, що ініціативи щодо заборони додатків TikTok і WeChat на території Сполучених Штатів будуть підтримані в разі зміни адміністрації президента.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,