Блогер зіштовхнув свою дівчину в акваріум з акулами

TikTok-блогер на ім’я Джон Шепф (John Schoepf) опублікував ролик, в якому пожартував над своєю коханою, зіштовхнувши її в акваріум з акулами.


Судячи з підпису до відео, пара була на канікулах в Мексиці. Вони йшли по містку біля пляжу. По дорозі чоловік побачив невеликий закритий вольєр, куди і кинув свою дівчину. Впавши в воду, вона почала кричати і борсатися, після чого Шепф швидко витягнув дівчину на сушу і став заспокоювати. Жертва пранку була настільки налякана, що втратила дар мови.

«Коли твоя дівчина боїться акул, і ви штовхаєте її в басейн з акулами», — підписав він ролик.

Глядачів вивів з себе жарт чоловіка. Вони назвали його вчинок принизливим і жорстоким по відношенню до коханої. «Штовхати її, а потім заспокоювати — це найманіпулятивніша річ, яку я коли-небудь бачив», — написав один з користувачів TikTok.

У наступному відео блогер спробував виправдатися перед розсердженими передплатниками. Він пояснив, що в акваріумі плавала звичайна риба-причепа, а його дівчина на той момент була «п’яна в устілку» і взагалі не розуміла, що відбувається. Жертва теж виправдала вчинок коханого і сказала, що не ображається на нього.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,