У Пакистані вчитель провів ніч у в’язниці через довге волосся

У Пакистані вчитель провів ніч у в’язниці через довге волосся

Поліція побачила в зовнішньому вигляді довговолосого жителя Пакистану злочинця і заарештувала його на добу.

Відповідний матеріал публікує Vice.

28-річний учитель і театральний актор Абузар Мадху (Abuzar Madhu) розповів, що співробітники поліції зупиняли і оглядали його на вулиці «по три рази на день», але ніколи раніше не затримували. Так, в один з днів герой матеріалу вийшов на вулицю з зібраними в пучок волоссям. За його словами, поліція причепилися до того, що зовнішній вигляд чоловіка не відповідає його професії. Офіцери сказали: «Ви бачили себе? Як можна вчити дітей з такими волоссям? Ви будете покарані за це».

У поліцейській дільниці співробітники провели огляд: сумку викладача спустошили, але виявили в ній тільки книги. Проте, Мадху довелося провести ніч у в’язниці.

Учитель заявив, що збирається зберегти довжину волосся в знак опору упередженого думку. «Якщо я і буду стригтися в майбутньому, то це станеться тому, що я хочу змін. Ніколи не зроблю цього через страх», – підкреслив він.

Культурний оглядач Ахмеров Накві (Ahmer Naqvi) пояснив, що довге волосся у чоловіків часто викликають осуд у старшого покоління пакистанців. У 1990-ті роки тодішній прем’єр-міністр країни Наваз Шаріф (Nawaz Sharif) розкритикував «довговолосих молодих людей» і заборонив транслювати рок і поп-музику на місцевому телебаченні за те, що артисти з екстравагантним іміджем згубно впливали на пакистанську культуру.

«Існує стереотипна думка з приводу того, що довге волосся розмивають гендерні норми і свідчать про наслідування західній культурі. Якщо ви чоловік з довгим волоссям, то поліція, швидше за все, затримає вас і перевірить на наркотики і алкоголь», – уклав експерт.

Поділитись