У Китаї назвали терміни будівництва орбітальної станції

Китайське національне космічне управління (CNSA) розраховує завершити будівництво національної орбітальної станції в 2022 році, заявив головний конструктор проекту Чжоу Цзяньпін.

Про це повідомляє газета China Daily.

Головний конструктор китайської орбітальної станції розповів, що вже завершені всі випробування основного модуля станції. Планується, що він буде виведений на навколоземну орбіту в першій половині 2021 року за допомогою важкої ракети-носія «Чанчжен-5B».

Після розміщення на орбіті основного модуля станції до нього буде відправлено кілька пілотованих і вантажних кораблів. Ці рейси дозволять провести всебічну перевірку орбітальної станції.

«Ці роботи триватимуть близько двох років, очікується, що будівництво китайської космічної станції буде завершено приблизно в 2022 році. Після цього вона буде введена в експлуатацію, і ми зможемо використовувати її для участі в космічних дослідженнях», — підкреслив генконструктор.

У травні генеральний конструктор Програми пілотованої космонавтики Китаю Чжоу Цзяньпін заявив, що китайські фахівці планують провести 11 запусків протягом двох років для будівництва національної орбітальної станції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,