Стали відомі події останнього дня життя Дієго Марадони

Прокуратура Аргентини встановила порядок подій в день смерті легендарного футболіста Дієго Марадони, повідомляє телеканал Todo Noticias.


За попередніми даними, останнім, хто зустрічався з футболістом, був його племінник Джонатан Еспосіто, який зайшов до нього у вівторок, 24 листопада близько 23:00. Після цього о 6:30 в кімнату Марадони заходив медбрат перед закінченням зміни. За його словами, футболіст спав і подавав ознаки життя.

Пізніше в будинок прийшла нова медсестра, яка розповіла, що о 7:30 25 листопада Марадона вставав, проте вона не стала заходити до нього. Через кілька годин в будинок приїхали психіатр і психолог, які працювали з футболістом. Вони спробували розбудити його, але не змогли, а о 12:10 племінник і медсестра почали реанімаційні заходи. Після невдалих спроб була викликана «швидка».

У підсумку перша карета швидкої допомоги приїхала до будинку футболіста о 12:28, смерть же наступила приблизно о 12:00. Марадона помер через гостру серцеву недостатність, яка привела до набряку легенів.

Раніше повідомлялося, що влада Аргентини почали перевірку за фактом можливої ​​халатності, яка могла бути допущена при лікуванні Дієго Марадони.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: