«Не знаємо, чи виживе він»: зірка «Місії: нездійсненна 7» розповів про трюки Тома Круза

З кожною наступною частиною бойовика «Місія нездійсненна» Том Круз все підвищує і підвищує ставки — далеко не всім комфортно працювати з актором, якого за лаштунками Голлівуду деякі називають «адреналіновим наркоманом».

Хоча саме завдяки Тому Крузу і його любові до видовищним, вельми небезпечним і, головне, абсолютно реалістичним трюкам, жанр шпигунських трилерів в Голлівуді продовжує процвітати і розвиватися. У будь-якому випадку працювати з актором на знімальному майданчику — то ще випробування. Так вважає Саймон Пегг, який разом з Крузом взяв участь в зйомках більшості частин «Місії».

В інтерв’ю Конану О’брайеном Саймон зізнався, що колеги 58-річного Круза по знімальному майданчику відчувають цілком реальний страх, спостерігаючи за тим, що витворяє на зйомках актор. Так, вони ніколи не впевнені до кінця, чи виживе він у процесі виконання чергового трюку.

«Коли дивишся готовий фільм і бачиш, як Том виконує черговий трюк, видовище такий напружений, що хочеться гризти нігті. Але ти знаєш, що він вижив, тому що взяв участь в прес-турі і засвітився на «Доброго ранку, Америка». А ось коли ми спостерігаємо за ним на зйомках, то ми ніколи не впевнені до кінця, що він виживе. І ось він стрибає на мотоциклі з обриву, і всі чекають, затамувавши подих. Вижив, не вижив? Це жахливе відчуття».

Коли саме сьома частина «Місії» стартує в кінотеатрах, залишається невідомим: пандемія внесла корективи в знімальний і прокатний графік абсолютно всіх блокбастерів і «Місія» не стала винятком.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,