Серед вилучених у Трампа секретних документів може бути компромат на Макрона

Серед вилучених у Трампа секретних документів може бути компромат на Макрона

Серед вилучених у Трампа секретних документів може бути інформація про сексуальне життя Макрона.


Як повідомляє ЗМІ з посиланням на видання Rolling Stone, серед секретних документів, які вилучило ФБР у маєтку Трампа Мар-а-Лаго у Флориді, може бути “постільний” компромат на президента Франції Еммануеля Макрона.

Як повідомляє американський портал із посиланням на власні джерела, Трамп часто жартував над інтимним життям Макрона.

“Для Трампа це було предметом інтенсивного інтересу протягом багатьох років”, – зазначає Rolling Stone.

Трамп неодноразово заявляв у вузькому колі, що він має досьє на “брудні постільні справи” Макрона, яке накопали, зокрема, і розвідслужби США, але подробиць “пустощів” Макрона не розголошував.

Після обшуку в Мар-а-Лаго просочилася інформація, що одна з вилучених папок мала назву “Інформація про президента Франції”, що відразу викликало “трансатлантичний ажіотаж”.

За словами джерел, як французькі, так і американські офіційні особи кинулися з’ясовувати, що Трамп мав на Макрона та уряд Франції, і чи було щось із цього делікатне за своєю природою. Офіційні особи обох країн хотіли знати, чи це відкриття означає якесь порушення національної безпеки, чи це просто пікантний звіт.

У посольстві Франції у США на запит видання відповіли, що жодних офіційних звернень щодо загадкової папки вони до Білого дому не надсилали. Трамп узагалі проігнорував інтерес журналістів.

Rolling Stone пригадав, що Трамп ставився до Макрона досить панібратськи, весело називав його “моїм хлопцем” і плескав по філейних частинах. Макрон не заперечував. Однак у 2019 році президенти “побили горщики” після того, як Трамп назвав Макрона “слабаком” на зборах міжнародних послів у Білому домі при ООН, де зчепилися між собою представники Ірану, Сирії та НАТО.

Поділитись