Папа Римський Франциск розповів, що хотів стати м’ясником

Папа Римський Франциск розповів, що хотів стати м’ясником

Папа Римський Франциск вперше взяв участь у ток-шоу на італійському телебаченні.

У програмі, яка пройшла в неділю ввечері на третьому каналі державного телебачення RAI, понтифік розповів, що у дитинстві хотів стати м’ясником, а також згадав улюбленого письменника.

Він згадав, що на ринку бачив прилавок м’ясника, у якого на поясі був фартух з кишенею, в яку він клав гроші. «І я сказав, що хотів би бути м’ясником. Коли мене запитали, чому, я відповів: «Он скільки в нього грошей», — згадав уродженець сім’ї італійських емігрантів в Аргентині. Франциск розповів також про своє захоплення хімією, що спонукало його до медицини. “Я збирався вступити на медичний факультет у 19 років, коли прийшло покликання, я вступив до семінарії”, – розповів понтифік.

Він назвав почуття гумору ліками та згадав про спеціальну молитву. В інтерв’ю Франциск згадав Федора Достоєвського, якого неодноразово називав своїм улюбленим письменником. «Є питання, на яке я не зміг ніколи знайти відповідь: чому страждають діти? Але в мене немає відповіді, відповіді просто немає. І на це питання можу відповісти лише, що треба страждати разом із ними. У цьому мав рацію Достоєвський», — сказав Франциск.

Понтифік також пояснив, що йому потрібне спілкування. «Я не такий уже святий, мені потрібні люди, тому я не став жити в Апостольських апартаментах, але залишився в «Санта-Марті» [готель «Свята Марфа» на території Ватикану]. Мені потрібні друзі, у мене їх небагато, але вони справжні. Друзі мені допомагають, знають про моє життя, мені подобається бути з друзями. Друзі мені надають сили», – зізнався Франциск.

Папа Римський також розповів, що йому подобається класична музика та танго.

Поділитись